Ремонт і перетяжка меблів

(093) 379-87-77 | (096) 913-19-45

Перетяжка медичних меблів

Перетяжка медичних меблів

Через дуже високу інтенсивність використання, медичні меблі досить швидко приходить в непридатність. Адже щодня, ці меблі, як і лікарі, обслуговують сотні пацієнтів. І більшою мірою саме з цієї причини на медичних меблях виникають потертості, тріщини на матеріалі, просідання поролону, розриви тканини та інші ушкодження.

Коли таке трапляється, то саме час замислитися про те, щоб була виконана перетяжка медичних меблів недорого, швидко і якісно. Адже вартість перетяжки меблів в рази менша, ніж ціна таких самих нових меблів. Та й не викидати ж практично новий масажний стіл, або медичну кушетку, тільки через втрату ними первісної форми і привабливого зовнішнього вигляду?

Перетяжка медичних меблів в Києві

Наше меблеве ательє виконує ремонт і перетяжку найрізноманітніших медичних меблів в Києві. Виконуючи ремонт і перетяжку медичних меблів, наші майстри в першу чергу, змінюють наповнення м'яких частин виробу, і звичайно ж виконують заміну старого оббивного матеріалу на новий. У разі виявлення поломки якихось механізмів, меблевий майстер виконує їх ремонт, або заміну.

Як наповнення, ми використовуємо поролон, або пінополіуретан підвищеної щільності. Матеріал для оббивки, можна вибрати любий, який тільки вам подобається. Але медичні меблі як правило обтягують шкірзамінником (штучною шкірою), екошкірою, або шкірою (в дуже рідкісних випадках).

Вибираючи матеріал для оббивки медичних меблів, дуже важливо, щоб він був зносостійким і не псувався в результаті впливу на нього медичних препаратів, або дезінфікуючих засобів.

Перетяжка медичних меблів в Києві: які предмети меблів ми реставруємо?

Найчастіше, медичні заклади звертаються до нас за тим, щоб замовити заміну оббивки і наповнення таких предметів:перетяжка медичних меблів

 • банкетка медична;
 • кушетка медична оглядова;
 • кушетка процедурна;
 • кушетка для фізкабінету;
 • кушетка масажна (масажний стіл);
 • кушетка-лава;
 • стіл офтальмологічний (кушетка офтальмолога);
 • столик для забору крові з м'якою стільницею;
 • стілець гвинтовий;
 • стілець медичний для кабінету;
 • стілець донорський;
 • тримач рулонних простирадл;

Можлива перетяжка і будь-яких інших предметів меблів, в конструкції яких є м'які деталі і для обтягування яких використовується меблева тканина.

Ремонт і перетяжка медичних меблів Київ: як все відбувається?

На першому етапі, потрібно провести діагностику виробу, визначити проблемні ділянки і намітити обсяг необхідних робіт з відновлення предмета меблів. Тому спочатку, все що від вас вимагається, це зателефонувати нам і оформити виклик меблевого майстра.

перетяжка медичних меблівПо приїзду до вас, наш фахівець не тільки огляне меблі і виконає всі необхідні розрахунки, він ще і привезе з собою зразки тканин для перетяжки меблів, щоб ви відразу могли вибрати який матеріал вам більше підходить, і що краще замовити.

Це дуже зручно, так як відразу на місці, ви можете прикласти матеріал до виробу і подивитися, як буде виглядати цей предмет меблів в майбутньому, і чи буде той, чи інший колір гармоніювати з кольором інших предметів в приміщенні.

Другий етап — це укладення договору та внесення передоплати. У договорі зазначаються всі умови ремонту меблів:

 • якою тканиною буде виконана перетяжка;
 • чи буде змінюватися наповнення і якщо так, то який матеріал буде використаний в якості наповнювача виробу;
 • чи буде проводиться заміна механізмів, або окремих деталей предмета меблів;
 • умови оплати;
 • гарантійні зобов'язання;
 • інші нюанси.

Після підписання договору, ми просимо внести невелику передоплату і тільки після цього приступаємо до виконання замовлення.

Третій етап — вивіз меблів в ательє, ремонт та перетяжка. Тільки на виробництві можлива якісна перетяжка медичних меблів. Тому виріб ми забираємо в своє ательє, де над ним працює як мінімум 3 фахівця: майстер з перетяжки меблів, розкрійник, швачка.

У рідкісних випадках можлива перетяжка медичних меблів на дому (у вас в установі). Якщо для відновлення меблів потрібно провести незначні за складністю роботи, і меблевий майстер може виконати їх на місці без залучення інших фахівців, то виконується перетяжка медичних меблів на дому.

Четвертий етап — отримання готового виробу. По закінченню всіх робіт, ми привозимо ваші меблі, ви оглядаєте її і приймаєте роботу. Якщо вас все влаштовує, підписується акт прийому-передачі наданих послуг та здійснюється остаточний розрахунок за виконані нами роботи.

Перетяжка медичних меблів в Києві: чому ви повинні звернутися саме до нас?

перетяжка медичних меблівНаша компанія займається виробництвом і ремонтом меблів в Києві з 2014 року. За цей час ми зробили дуже багато якісних виробів, і спираючись на свій досвід і відгуки клієнтів, можемо виділити наступні свої переваги:

 1. У нас працюють досвідчені меблеві майстри, розкрійники, теслярі, швачки, які готові втілити в життя будь-яке ваше побажання.
 2. У нас великий вибір меблевих тканин, що дозволяє виконати перетяжку медичних меблів не тільки якісним матеріалом, але і зробити так, щоб виріб ідеально підходило під інтер'єр приміщення, в якому воно буде стояти.
 3. Ми укладаємо офіційний договір і надаємо офіційну гарантію.
 4. Меблевий майстер виїжджає на вашу адресу і робить всі виміри безкоштовно, за умови подальшого оформлення замовлення.
 5. Меблевий майстер може прорахувати різні варіанти вартості перетяжки меблів в залежності від ціни обраних вами матеріалів (наповнювача, оббивної тканини і т.д.). Це дозволяє обрати оптимальний за ціною варіант перетяжки медичних меблів.

Якщо у вас досі залишилися сумніви, чи виникли додаткові питання, зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом. Наш меблевий майстер з радістю прийде вам на допомогу!

Контакти:

 • Адреса: м. Київ, Троєщина, вул. Гійома Де Боплана 2 (колишня вул. БОЖЕНКО, територія фабрики маблів "Вісмут")
 • Телефон:
  +38(093)379-87-77,
  +38(096)913-19-45
 • Пошта (Email):
  0933798777@UKR.NET
 • Сайт: constant.kiev.ua

Найближчі до нас райони:

Харківський масив, Вигурівщина, Воскресенка, Лісовий масив, Погреби, Оболонь, Осещина, Зазим'я, Вишгород, Бровари.

Зона обслуговування: Київ і область

Правий берег Дніпра: Голосіївський, Святошинський, Солом'янський, Оболонський, Подільський, Печерський, Шевченківський.

Лівий берег Дніпра: Дарницький, Дніпровський, Деснянський.

Доставка меблів здійснюється в будь-яку область України!

Швидкий
дзвінок
Написати
нам