0
Без товарів
 x 
Кошик порожній
Реставрація старовинних меблів

У житті кожної людини меблі, являються дуже важливим елементом в інтер'єрі приміщення. Адже саме меблі полегшують життя абсолютно кожного з нас, наприклад, щоб людина робила без ліжка або столу?

Унаслідок великих потреб у предметах меблів, на сьогоднішній день майстерні з реставрації, вважаються дуже затребуваними серед бажаючих, які хочуть відновити свої старі меблі.

Фото дитячого ліжка Американка

Ліжко Американка – одне з кращих моделей ліжок з дерева для дітей та підлітків. Це ліжко виготовляється з різними розмірами спального місця і в різних кольорах. Фото дитячого ліжка Американка зроблені в Києві, у виставковому залі інтернет-магазину "Константа". Це нові фото цього року, які як ми сподіваємося допоможуть покупцям, які проживають в інших областях України, вибрати по-справжньому якісне, зручне і стильне ліжко для своєї дитини. Нагадаємо, що доставка продукції меблевого ательє "Константа" здійснюється не тільки по Києву, але і в будь-яку область України. У картці товару Дитяче ліжко Американка, ви можете подивитися і більш ранні фото, які також як і додані до даної статті, зроблені в виставковому залі магазину, або у наших партнерів.

Реставрація меблів

Під реставрацією в меблевому виробництві слід розуміти комплекс робіт по відновленню первісного вигляду предмета меблів. Тобто, реставрація меблів – це такі роботи, які не змінюють зовнішній вигляд (дизайн) і функціональність предмета. В ході реставрації меблів найчастіше виконується ремонт пошкоджених деталей, полірування дерев'яних поверхонь і покриття їх лаком, заміна облицювального матеріалу на такий же за кольором і типом, тільки новий, а також ряд інших робіт. Таким чином, всі ці роботи призводять до того, що предмету меблів повертається вигляд і функціональність нового виробу.

Реставрація столів

Важко уявити сучасне приміщення без столу. Цей предмет меблів можна зустріти де завгодно: в офісі, приймальні, на кухні, в дитячій кімнаті і т. д. За призначенням цей предмет меблів використовується для розміщення на ньому різних предметів, для виконання на ньому різних робіт, для прийому їжі, для ігор , малювання, навчання та іншого.

Двоярусне тримісне ліжко з дерева

Початок року показав, що найбільш популярними в Україні є тримісні ліжка з дерева - Олігарх і Жасмін. Саме ці моделі ліжок були найбільш часто замовляли в кінці минулого року і саме ці ліжка найчастіше замовляють на початку цього року. Тому і було прийнято рішення написати докладну статтю з повним описом характеристик цих ліжок і їх основних якостей, які спонукають наших клієнтів купувати саме ці двоярусні ліжка для своїх дітей. Також до статті додаються реальні фото тримісного ліжка Жасмін і фото двоярусного тримісного ліжка Олігарх, які зроблені в нашому виставковому залі, магазині і на складі. Ці фото тримісних ліжок відмінно показують якість виготовлення, фарбування і складання вищевказаних моделей.


Телефон +38 (096) 913-19-45