0
Без товарів
 x 
Кошик порожній

Шафа-ліжко на замовлення

ДрукЕлектронна скринька
Код товара: 12000001
Шафа ліжко на замовлення в м. Київ і області

Шафа-ліжко на замовлення. Опис, характеристики та ціна

З кожним роком дизайни спальні змінюються і набувають нового бачення. Постійно відбувається оновлення функціональності і зовнішнього вигляду моделей ліжка. Свіжі та оригінальні рішення не перестають дивувати і приводити в захват. Сучасні меблевики цікаво обіграли практичне призначення ліжка і створили незрівнянний трансформер, який значно заощадить простір будь-якого приміщення. Цим винаходом є ліжко-шафа. Вона стане безперечним надбанням та родзинкою будь-якого будинку.

Шафа-ліжко набуває все більшої популярності в нашій сучасності. Ця конструкція нічим не видає наявність ліжка. Таким чином, її можна розміщувати не тільки в спальні, як додаткове місце для відпочинку, але також в кабінеті, вітальні або бібліотеці. У зібраному вигляді це шафа або стінна панель, а в розгорнутому - повноцінне ліжко для сну і приємного проведення часу. За економією простору з цим виробом конкурувати важко. Варто врахувати і те, що в кімнаті можна заощадити до чотирьох квадратних метрів.

У внутрішній частині шафи все враховано. Так постільна білизна надійно утримується спеціальними ременями жорсткої якості, які надійно зафіксовані. Механізм руху спального місця можна вибрати з декількох варіантів. Їх всього чотири: пружинний, газовий, механічний або дистанційний. Притиск до ліжка може здійснюватися в двох варіаціях: до стіни, або до стелі.

Виготовлення шафи ліжка в Києві - це одна із спеціалізацій нашої фірми. Трансформер можна замовити на свій смак і розсуд. Шафу і ліжко можна зробити з аналогічного матеріалу, а також декорувати привабливими елементами з дзеркала з матовою і кольоровою поверхнею. Дерев'яна обробка буде виглядати більш строго, а нанесений фотодрук зробить шафу справжнім витвором мистецтва.

Ми зможемо виготовити для вас таке ліжко-шафу, яке ідеально впишеться в простір кімнати. Наші професіонали порадять вам найбільш вигідний і красивий варіант для малогабаритних приміщень, наприклад, невеликих спалень, однокімнатних квартир, або студій. Завдяки меблям-трансформерам ви одним рухом звільните в будинку місце і наведете швидко порядок. До того ж це набагато краще, ніж диван, так як ліжко має цілісний ортопедичний матрац.

Додати відгукТелефон +38 (096) 913-19-45